Atika Annie Alfa Ori

O MNĚ l VÝSTAVY l ZKOUŠKY

 

Atika Annie Alfa Ori 
*06.02. 2009 
64 cm / 30 kg 
Všestranná 
chovná fena

ČLP/VOK/7331

 

matka: Citty od Červenického potoka 

otec: Artur od Haltýře 

bydliště: Smržovka v Jizerských horách 


PP a ostatní dokumenty


Annie se narodila 6. února 2009 v prvním vrhu chovatelské stanice Alfa Ori. Její matkou je pracovně nejúspěšnější fena let 2007 a 2008 Citty od Červenického potoka a otcem velice temperamentní a krásný pes Artur od Haltýře

Annie jsme si původně pořizovali jako domácího mazlíčka, s myšlenkou, že zkusíme cvičák a sem tam nějakou výstavu, ale postupem času, také aktivitou a projeveným velkým zájmem a nadšením naší chovatelky Simči, jsme se odhodlali udělat krok vpřed a začít s loveckým výcvikem. Jen tak člověk zjistí, o co by toto temperamentní plemeno, které má tolik úžasných vrozených vlastností, ochudil. Byla by obrovská škoda nedopřát loveckému psu plnohodnotný život. Mé poděkování patří také Radkovi, Honzovi a Pavle - vynikajícím výcvikářům z tábora v Liblíně, kterým vděčím za úspěšné absolvování ZV a PZ. 

Annie je velice temperamentní a sebevědomá fenka s vynikajícím nosem a obrovskou chutí do práce. Je vášnivá a spolehlivá aportérka, nejvíce miluje vlečky, které přináší neuvěřitelnou rychlostí, je výborná na stopě a při dohledávkách. Je neodmyslitelnou součástí domácnosti, ve které se pohybuje spousta dětí, které miluje. Je oddaná společnice, milá, přítulná, ale i přesto dobrý strážce domova. 

Exteriérově, cituji z posudků: Fenka středně silné kostry, pevného hřbetu, výborné ušlechtilé samičí hlavy, správná mechanika pohybu, výborné úhlení končetin, standartní srst a správně nesený prut. 

Výstavní ocenění: 12x výborná, 5x res. CAC, 2xCAC, 1xCACIB a East winner 2011 

Zkoušky:

ZV - I. cena 218/228 bodů, nos 4

PZ – I. cena 281/300 bodů, nos 4

LZ – I. cena 234 bodů, 2. místo, nos 4

SZVP – I. cena 100/100 bodů, Vítěz zkoušek

VZ – III. cena 448 bodů, (limitní známka), nos 4


Zkouškám a výstavám není zdaleka konec!!!