NOVINKY

14. prosince 2009

Přidány fotky z věku 10 měsíců.

Už asi tři dny se mi zdá, že Annie bude poprvé hárat. Nejdříve se nám začali promenádovat sousedovic psi na zahradě, a pak největší láska Lord začal sosat a cvakat zubama, nikdy dřív to nedělal, a tak si myslím, že je to tady...

20.listopadu 2009

Přidány nové videa a fotky z výcviku APORTU a ŠOULAČKY.

12.listopadu 2009

Dnes se nám poprvé podařila celá šoulačka, tak mám velkou radost.

2. listopadu 2009

Přidány společné fotky s bráchou Henrym, mamkou Citty a kámošem Lordem.

www.vymarka-annie.cz/fotoalbum/spolecne-prochazky

1. listopadu 2009

Tento týden jsme měli na 4 denní návštěvě naší chovatelku s Cittynkou učila mě a Annie jak správně na aport.. Ještě jednou děkujeme a doufáme, že se bude dařit i nadále, také u nás byl na návštěvě brácha Henry, je to skutečně krasavec, škoda že je do přízně..  

6.října 2009

Annie je dnes 8 měsíců, a tak přidávám aktuální fota z dnešní procházky. Packu máme srostlou, tak můžeme znovu řádit jak o život.

Fotky zde:  www.vymarka-annie.cz/fotoalbum/jak-rostu-2009/tak-to-jsem-ja

23. září 2009

Už týden se nám Annie léčí s rozřízlou nohou, ale pořád se to nelepší. Nohá má být hlavně v klidu, ale Annie pořád nechápe proč, být v klidu je pro ní ten nejhorší trest. Naše celodenní náplň je kycol, antibiotika, kycol, antibiotika. Mým úkolem je udržet jí v klidu a nenechat jí ránu lízat, což mi dává docela zabrat, chce házet balónky, prát se a lítat jak smyslu zbavená, když vidí, že to asi neklapne, tak si ho hází sama a válí se v záchvatech nevybouřenosti na zádech. No majitelé štěňat výmaráků si to jistě dovedou představit.

Přikládám foto naší smolařky  .....

 

Obrazek 

16. září 2009

Včera jsme měli sraz štěňat v Ústí nad Labem, sice jsme se sešli pouze my a Anettka, tedy Cherry, ale pěkně jsme si to užili. Holky se vylítaly, zaplavaly a pak totálně odpadly. Fotky ve fotogalerii "S kamarády".

2. září 2009

Přidány nové fotky ze společné procházky s novým kamarádem Lordem a jeho paničkou Péťou. Také aktuální fota z věku 7 měsíců.

Procházku jsme ukončili poněkud netradičně, a to tak, že hafani málem skočili pod auto nějaké paní, která nám udělala scénu a řekla, že Annie porazila a ona jí promáčkla celý nárazník, dokonce, že jí sbírala ze země, měla tam lavor jak po srážce s kancem a tvrdila nám, že je to od ní. Annie a Lord beželi rovnou k nám a jsou zdraví a živí až moc, tak teď nevíme co si máme myslet, každopádně vše dobře dopdalo a my se těšíme na další procházku.

18.srpna 2009

Přidány nové fotky a video z dovolené na Kristýně, Annie už plave jak o závod a hloubka ji nedělá žádný problém....

10. srpna 2009

Přidány nové fotky z věku 6 měsíců. www.vymarka-annie.cz/fotoalbum/jak-rostu-2009/tak-to-jsem-ja
www.vymarka-annie.cz/fotoalbum/s-kamarady/kamaradi

20. července 2009Obrazek

Annie se nám vrátila z výcvikového pobytu od naší chovatelky Simony. Tímto ji ještě jednou moc děkuji a smekám.   Kdo umí,umí.

S mamkou Citty se poprvé podívala na pole se zvěří, byla si zaplavat a naučila se vzornému chování, které se i nadále budeme snažit dodržovat.

22. května 2009

Byly jsme se podívat za mamkou Citty a paní chovatelkou Simonou Markovou v Ústí nad Labem, pořádně jsme si zařádily a já jsem asi za 4 hodiny totálně odpadla. Prospala  jsem celou cestu domů a pokračovala taktéž až do rána. Fotky zde: www.vymarka-annie.cz/fotoalbum/s-kamarady/kamaradi

14.května 2009

Od 14.května chodíme na cvičák  www.cerberus.7x.cz/

Jelikož se do školky pro štěňata přihlásilo málo pejsků, musím chodit rovnou do kurzu B, který je pro štěňata až od šesti měsíců. I přesto že jsem v kurzu nejmladší, patřím mezi nejšikovnější a nejposlušnější (aspoň si to panička myslí). Cvičíme povely sedni, lehni a ke mně....